درباره ما

لاستیک مکسیس و پرسا

شرکت تولیدی لاستیک مکسس در سال 1967 میلادی در کشور تایوان فعالیت خود را آغاز کرد. لاستیک مکسس در سال های اولیه فعالیت، توانست از طریق تولید تایر های دوچرخه برای خود اسم و رسمی دست و پا کند ولی بعد از مدتی با گسترش تدریجی محصولاتش توانست پا به عرصه تولیدات لاستیک سواری برای انواع خودروها در بازارهای جهانی بگذارد، تا امروزه به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در تولید تایر مورد احترام همگان قرار گیرد.

شرکت تولیدی لاستیک مکسس در سال های اخیر با گسترش مجموعه خود و دارا بودن بیش از 28000 کارمند در سراسر جهان به تولید تایر در زمینه های لاستیک سواری ، لاستیک اتوبوسی ، لاستیک کارتین ، لاستیک صنعتی و راه سازی و ... پرداخته و محصولاتش را به بیش از 170 کشور در دنیا صادر می کند.

محصولات کارخانه تولیدی لاستیک مکسس به دلیل کیفیت و قیمت مناسب، در بازار ایران مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. این فروشگاه اینترنتی یکی از عاملان و نمایندگان فروش لاستیک مکسس تایوان در ایران است.

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • آماده فروش غیرحضوری داخلی و خارجی

فروشگاه ما

cms-img

بهترین انتخاب ، بهترین خرید

اطلاعات

از طریق این وب سایت شما قادر خواهید بود از نزدیک فعالیت این مجموعه و همچنین تولیدات این کارخانه را مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر و یا سفارش خرید داشته باشید، با ما تماس حاصل نمائید.


لاستیک مکسس و پرسا

اصفهان - شهرک صنعتی امیرکبیر - بعد از فلکه امیرکبیر

لاستیک مکسس و پرسا

“09900994367